2. El Masa Sandalye Alımı Satımı

2. el masa sandalye alan bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz. Halim Spot olarak sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Bizi tercih etmenizin bir çok sebebi var. Sektörde 10 yıldan fazladır varız ve tanınmış bir firmayız. 10 yıldan daha fazla bir süredir 2. el eşya alımı yapıyoruz.

Eşyalarınızı Değerinde Satın Alıyoruz

2. el eşya alımı yapan yerler in en büyük problemi eşyanızın fiyatını öldürmeleridir. Sektördeki bir çok spot masa sandalye satmaya kalkıştığınızda fiyatını öldürerek size duymak istemediğiniz fiyatlar vereceklerdir. Halim Spot olarak eşyalarınızı değerinde satın almak için itina ile çalışma yapıyoruz. Bizim amacımız sizin üzerinizden para kazanmak değil profesyonel bir hizmet sunmaktır. Bu yüzden hiç bir şekilde eşyalarınızın değerini öldürmüyoruz. Değeri ne ise o fiyat üzerinden alım yapıyoruz.

Nakit Olarak Anında Ödeme Yapıyoruz

2. el masa sandalye alan yerler arasında nakit ve değerinde 2. el eşya alımı yapan sayılı spotlardanız. Masa sandalyenizi nakit olarak adresinizden satın alıyoruz.

Nakliye İmkanımız İle Sizi Büyük Yüklerden Kurtarıyoruz

Masa sandalyenizi satmak istediğinizde aslında karşılaşacağınız en büyük sorun nakliyedir. Herhangi bir 2. el sitesine ilan girdiğinizde alacağınız mesajların büyük kısmı nakliyeyi nasıl yapacağız, nakliye ne olacak şeklinde olur. Halim Spot olarak nakliye sorununu ortadan kaldırdık. Hemen bizi arayın, masa sandalyenizi adresinizden gelip hızlı bir şekilde alalım. Nakliye derdi ile uğraşmayın…

Hızlı Erişim

İletişim

Konum

Copyright @ 2021 Bursa Web Tasarım
Message Us on WhatsApp
Call Now Button